SUP oktatás | Miért nincs rá szükség?

bérlés
Brand: felfújható
Model: SUP
4.1 based on 33 reviews
$5.00 New

SUP oktatás

Mint tudjuk SUP oktatásra nincs szükség,mivel a Balaton kapujában az 1500ft-os sup bérléshez tartozik az alapok ismertetése díjtalanul,ennél többre pedig nincs szükség mivel ez egy rendkívül egyszerű tevékenység,a következő videón az alapokat megnézhetjük,de annyira kézenfekvő mint pl. sétálni.

SUP = modern tutajozás. Állunk a deszkán és evezünk egyet balra egyet jobbra.Ennyi.

Az egyensúlyi helyzet megtalálása fontos,ezt mindenki saját maga érzi meg pár perc alatt,oktatni nem kell.
Az irányítás megtanulása szintén nagyjából 3 perc és minden átlagember automatikusan rájön.
A Sup ‘sport’ egyre cifrább irányzatait próbálják népszerűsíteni az utóbbi években,ez a tendencia az egész világon megfigyelhető,hiszen
nagy profit van benne 2 okból is : 1. A felfújható SUP deszkák rendkívül nagy haszonnal értékesíthetők 2 okból :
– előállítási költségük a kemény anyagú SUP deszkákhoz képest jóval kevesebb,másrészt egy konténerbe 250darab rendelhető és duplaáron továbbértékesíthető,könnyen
kiszállítható olcsón bárhova.
– nem kell hozzá szél így szinte minden nap használhatóak
Ma már a SUP oktatás mellett sup tanfolyamokat is hirdetnek,tehát sok órán keresztül is tanulhatjuk a tutajozás fortélyait,már ha van ilyen.
Sőt a SUP DOG kombinációt is sikerült kitalálni és terjeszteni.
Mindezek mellett még ott van a divatos-ciki SUP jóga és SUP pilates,de sup ZEN-ként is fut.
Mindent összevetve a tutajozásból sikerült különböző irányzatokkal,dizájnnal és jól csengő nevekkel a maximális profitot kitermelni és széles körben elterjesztni
mint új ‘sportot’.
Stand Up Paddle már a neve is figyelemfelkeltő,talán a csónakázást is új névvel és dizájnnal kéne ellátni és újra feltalálni.

sup oktatás
SUPola,Balaton