Velencei
Date Published: 06/19/2016
3.5 / 66 stars

A helyszín bemutatása :

Egyik szörfoktató barátunk a szörf oktatás velencei tó keresésre szeretne helyezést elérni,mivel a nyár folyamán itt szeretne oktatni.Ebben nyújtunk neki segítséget mivel nagyon jó oktató, reméljük sokan megismerednek majd vele. UPDATE : a küldetés sikerült , a google ranglista 4. helyére sikerült felkapaszkodni az adott térséggel és tevékenységgel kapcsolatos kulcsszavakra és több megkeresést is kaptunk.Igy aVelencei tavon dolgozó szörfoktatónk is új vendégekhez jut mindkét fél megelégedésére.A kedvező balatoni szörf oktatás kupon ajánlataink itt egyenlőre még nem érhetők el, de mivel jelentős igény mutatkozik erre a térségben és nincs hasonló kedvezményes kínálat,a Velencei -tó déli oldalán is a jövőben kialakítunk kuponbeváltásra és szörf tanulásra megfelelő helyszínt.
Jelenleg a Balatonon van lehetőség a kedvezményes szörf tanulásra :

velencei tó, Tópart utca,strand,Velence
05/01/2015