Szörf kölcsönzés / windsurf kölcsönzés / Siófok közelében – 1500ft

Szörf kölcsönzés a Balaton kapujában kedvező áron  a Balatoni Windsurf és Kitesurf Centerben. A Szörfiskola  a tanuló szörfösök egyik legnépszerűbb helyszíne ,mivel a rendelkezésre álló csaknem 1km hosszú derékig érő szörfözhető vízterület az egyik legoptimálisabb helyszín a szörf tanulásra a Balatonon. A szörf kölcsönzés feltételei is talán itt a legkedvezőbbek a Balatonon : 1500ft /óra áron tudunk akár kező akár haladó szörföket bérlésre adni,de a szörfoktatás ára is reális.  A szörf felszerelés személyre szabott összeállításában a Windsurf Club szörfoktatói segítenek,de előre emailben is lehet kérni a konkrét felszerelést egy adott időpontra a . A Szörfkölcsönző különös hangsúlyt helyez a kezdő és azt követő közép-kezdő és középszintű szörfösök gyors fejlődésének segítésére,ezért az első három szörf tudásszintekre külön erre összeállított szörföket biztosít.A teljesen kezdőknek a szörf kölcsönzés az alábbi szörf felszerelést tartalmazza : 220 literes tanuló szörf deszka amellyel fél órán belül meg lehet tanulni siklani és 3-4.5 négyzetméter körüli könnyített,tanulásra kifejlesztett szörf vitorla és természetesen mentőmellény.A következő szörf tudásszinten már a deszka valamivel kisebb így a labilitása nő,de még mindig könnyen használható,a vitorla mérete nem változik. A szörf kölcsönzés harmadik szintje pedig a 170 liter körüli deszkákat jelenti és a hozzájuk adott vitorlák is már különbözhetnek : egyéntől függően maradhat a könnyített változat is, de haladó normál súlyú 5nm körüli vitorlával is tudjuk biztosítani. A szörf kölcsönzés haladó szinten is biztosított : nagyobb szélre kis deszkák és haladó riggek is vannak, ehhez a megfelelő szörf tudásszintet ellenőrizzük, nagy szélben csak haladó szörfösöknek adjuk ki ezeket a szörf felszereléseket önmaguk és a vitorla megóvása érdekében is.Mivel a haladó szörfösök szinte mindig saját felszereléssel szörföznek, a Szörfiskola a szörf tanulásra helyezi a hangsúlyt és kezdő és középszintű szörfösökhöz próbál igazodni a szörf felszerelések beszerzésénél. Ha a Balaton egyik legszebb partszakaszán és legnagyobb szörf beachén szeretnénk szörfözni tanulni kedvező áron,akkor a Balatoni Szörfiskola könnyen és gyorsan megközelíthető állomás a Balaton kapujában.

szörf kölcsönzés balaton velence
szörf kölcsönzés b

Szörf kölcsönzés bérlet 1500ft/óra :

Kezdőknek ajánlott szörf felszereléseink :

• svertes tanuló deszkák eva gumírozott borítással
  • tanuló riggek : dacron és monofilm tanuló vitorlák könnyített rdm árbóccal és könnyített bummal
  • szörf neoprén ruha az árban
  • új, minőségi mentőmellény az árban
  • Szörf felszerelés egyéni beállítása,’testreszabása’
  • szörf kölcsönzés előre lefoglalt időpontra
Article Name
szörf kölcsönzés
Description
Szörf kölcsönzés a Balaton egyik legszebb partszakaszán a legjobb áron 1500forintért .A szörf sport köpontja a Balaton kapujában.
Author

“Szörf kölcsönzés / windsurf kölcsönzés / Siófok közelében – 1500ft” bejegyzéshez 2 hozzászólás

1. Surfot bérelnék de nem találtam telefonszámot

Ha működik a Bérlés kérlek Hívjatok