szörftábor 2016
Date Published: 06/26/2016
Szörfiskola körkép Balaton
4.4 / 69 stars

Szörftábor Balaton címmel induló cikksorozatunkban bemutatunk néhány hazai és külföldi szörftábort is. 2016-ban

már igazán nagy a választék a szörftábor piacon és az éles versenyben csak a legjobbak tudnak fennmaradni.Beiratkozás előtt természetesen mindig érdemes ránézni a szél előrejelzésre a winduru oldalán,hiszen szélcsendben nem lehet szörfözni. Például 2 szeles nap alatt jóval többet lehet tanulni és fejlődni mint 1 hét szélcsendben, ami nyár közepén sajnos előfordul. Mivel a kínálat nagy,előfoglalásra nincs szükség,mindig van lehetőség a beiratkozásra. Az egyhetes szörftáborok nem 7, hanem csak 6 napot jelentenek, sőt van ahol csak 4-et.

Hol találhatók szörf tanulásra vagy szörftáborozásra alkalmas helyszínek?

szörftábor
Ha a biztonság fontos számunkra,akkor a zöld vonal alatti szörfös helyszínek közül választunk.

A szeles sportok tanulásánál a tanulás hatékonysága és a biztonság szempontjából is kiemelten fontos hogy a part felé fújjon a szél. A Balatonon az uralkodó szélirány az észak-nyugati(90%),ezért  csak a déli oldal alkalmas a szörf tanulásra mivel itt fúj a part irányába  a szél, a képen látható  zöld volnal alatt az ajánlott szörfiskolák illetve táborozásra alkalmas területek találhatóak ha szeles sportot választunk.

szörftábor Balaton

Ez a menüpont a SEO – WINDSURFTÁBOR project része,legfőbb célja,hogy az algoritmust tesztelje : az oldalon belüli visszalinkek a fő linkre hogyan befolyásolják a keresési ranglistát? A szörftábor kulcsszóra a 2. hely elérése kevés időráfordítást igényelt,az első 3 közé kerülni bárki képes ha egy kis időt szakít rá.

Ön az alábbi keresési eredményekből érkezett az oldalra :

szörftábor 2017 és 2018 Balaton valami ÚJ

1. Windsurf tábor Balatonon – Ismered a vízen száguldás örömeit?‎

Hirdetéswww.wasserstart.hu/
    Rád vár a Wasserstart Sportkör!
  2. Szörftábor-Windsurf Camp – Gádorfalvi Áron vezetésével‎

Hirdetéswww.windsurfcamp.hu/
    Május 31-ig 10 000 Ft kedvezmény!
  3. A képernyőolvasót használók kattintsanak ide a Google Instant kikapcsolásához.

1. Szörf Portugália – Szörföznél Portugáliában?‎

Hirdetéswww.szorfkite.hu/Szörf_Portugália
      Bérelj felszerelést, tanulj velünk!
      Wifi · Úszómedencével · BBQ · 5 dupla ágyas szoba
    2. Vento szörfbolt Érden‎

Hirdetéswww.windsurfbolt.hu/
      Simmer,Gunsails,Goya,Quatro,AHD. Webshop,árlista,böngészd mobilról!
MWA.hu,
2017-07-03
2017-07-07
HUF 70000

“szörftábor Balaton” bejegyzéshez 2 hozzászólás

1. Aliga szerintem a Balaton egyik erintetlen arca,bármerre is megyek nincs ehhez hasonlìthatò partszakasz.